Suzuki motorem sztukiSpotkanie dwóch światów tworzy zawsze nową wartość. Tak samo dzieje się, gdy łączymy światy motoryzacji i kultury. Pozwala to wykreować unikalny, charakterystyczny język wizualny festiwalu: mariaż technologii i innowacji z twórczym spojrzeniem. Taka komunikacja podkreśla rolę, jaką pełni w wydarzeniu marka Suzuki – od 2015 roku partner Warsaw Gallery Weekend.

Pandemia COVID-19 pokazała nam wszystkich, jak ważna jest w życiu sztuka i obcowanie z nią: realne, a nie jedynie wirtualne. Niezwykle istotne jest, aby twórcy i odbiorcy spotykali się, wymieniali doświadczenia i w ten sposób – jedni i drudzy – oddziaływali na rzeczywistość.

Warsaw
Gallery
WeekendBezpłatny wstęp do galerii, ale przede wszystkim ranga festiwalu: ogromna liczba wystaw, pokazów, warsztatów, ukazujących najnowsze trendy ze świata kultury i sztuki, przyciąga rokrocznie tłumy na Warsaw Gallery Weekend. Wydarzeniu towarzyszą limitowane kolekcje akcesoriów, a samochody Suzuki służą gościom VIP do transportu po różnych eventach festiwalu.Zobacz następny

Suzuki Motor Poland

Suzuki Boxing

Suzuki wspiera talent i pasję polskich pięściarzy i pięściarek

POZNAJ SZCZEGÓŁY